betvamos betvamos

İki Yaka Yarım Aşk izle (2017) Full HD Tek Parça izle

İndir
Hata Bildir ×
[wpforms id="23" title="false" description="false"]


Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
İki Yaka Yarım Aşk izle (2017) Full HD Tek Parça izle
İki Yaka Yarım Aşk 2017 yerli film ize, İki Yaka Yarım Aşk full hd izle, İki Yaka Yarım Aşk tek parça izle, İki Yaka Yarım Aşk sansürsüz izle, İki Yaka Yarım Aşk sinema izle, İki Yaka Yarım Aşk bedava izle, İki Yaka Yarım Aşk filmini izle
İki Yaka Yarım Aşk 2017 Film Özeti: Göç, göçmen, muhacir, yabancılık, hasretlik... İnsan, çocukluğunda bu kelimelerin ne anlama geldiğini pek bilemez. Büyüdükçe, kabuk bağlamış bir yaramızın kanamaya başladığını hissederiz. Üçüncü nesil biz mübadil torunları, bu duyguları en çok hissettiğimiz yaşlardayız. Yıllarca anneannemden ve annemden mübadil hikayeleri dinledim. Çok zor koşullarda hayata tutunmalarını, başka ellerde yeni bir hayat kurmalarını hep takdir etmişimdir. Bu proje benim için, sadece bir kısa film yapmanın ötesinde, küçük bir çocuğun dünyasından göçün yarattığı ağır travmayı anlatmaya çalıştım. Yıllarca bana anlatılanları, başkalarına resimleyerek anlatma ihtiyacı hissettim.
Oyuncular:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
yakup, 2 gün önce
berbat ötesi
Volkan, 3 gün önce
Film girişinde oynatılan 5 saniye sonra geç dediğimiz reklam VS görüntü, film izlediğimiz an sesi geliyor arka plan dan bunu düzeltin.
Doğan, 4 gün önce
Hüngür hüngür ağladım ya bu nedir ya böyle bi film olamaz amk hafızam silinse keşke tekrar izlesem...
Kamile Demirer, 4 gün önce
Acayip güzel bir film bayıldım arada hakaret küfür olsada oturmuş mükemmel ❤❤❤
izleyen, 5 gün önce
beklentinin çok çok çok altında, maalesef, bu kadrodan çok daha iyisini bekliyorduk