ucuz takipçi
sms onay
sms onay

Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor izle

Kod Adi K.O.Z.
Hell Player Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="710" title="false" description="false"]
Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor izle
izlenme
IMDb: 1.3
Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor 2015 Film Özeti: Film, hüküm ve polis teşkilatlarındaki yapılanmaları, MİT’ten basına yansıyanları, danışma şefinin anlatım vermek için çağrılmasını, Gezi olaylarını, 17 ve 25 Aralık operasyonlarının hedeflerini; doğrusu kısacası Türk siyasal tarihinin yakın geçmişte yaşamış olduğu ve halen arasında bulunmuş olduğu siyasi ve sosyal süreçleri işliyor. Ülkenin yakın tarihinde yaşanmış olan olaylara, hemen hemen dumanı üzerindeyken yaklaşmayı hedefleyen Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor, içeriğindeki gündem maddeleriyle de adından laf ettirecek şeklinde görünüyor. Yapımcı Uğur Yalçınkaya’nın ifadesine gore ise film; “devlet düşmanlarının iç yüzünün ortaya çıkarmayı amaçlıyor”. Filmin yönetmenliğini Celal Çimen üstlenirken, kadroda Orhan Kılıç, Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Cem Kurtoğlu, Remzi Evren ve Hakan Ural şeklinde mühim adlar yer alıyor. Yerli Film Cehennemi her zaman sizin yanınızda!

Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor Filmi Nerede Çekilmiştir?

Çekim Yerleri: İstanbul ve civarında çekildiği bilinmektedir. Prodüksiyon Şirketi: Parantez Yapim olarak tescillenmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın

Yorumlar 1 Yorum
  • anti fetö kahrMisafir

    fetöcülerin, vizyona girdiği andan itibaren organize bir şekilde imdb için eksi puan verdikleri bir film. bir film kalitesinde değil belki ama ne berbat yapımlara 3-5 puan veriyorlar.. amaç burada fetöcülerin gerçeklerinin film olarak dahi anlatılmasına izlenmesine engel olmak..


    2

    2