betvamos betvamos

Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor izle

Kod Adi K.O.Z.
Hata Bildir ×
[wpforms id="23" title="false" description="false"]


Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor izle
Yerli Film
IMDb: 1.3
Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor 2015 Film Özeti: Film, hüküm ve polis teşkilatlarındaki yapılanmaları, MİT’ten basına yansıyanları, danışma şefinin anlatım vermek için çağrılmasını, Gezi olaylarını, 17 ve 25 Aralık operasyonlarının hedeflerini; doğrusu kısacası Türk siyasal tarihinin yakın geçmişte yaşamış olduğu ve halen arasında bulunmuş olduğu siyasi ve sosyal süreçleri işliyor. Ülkenin yakın tarihinde yaşanmış olan olaylara, hemen hemen dumanı üzerindeyken yaklaşmayı hedefleyen Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor, içeriğindeki gündem maddeleriyle de adından laf ettirecek şeklinde görünüyor. Yapımcı Uğur Yalçınkaya’nın ifadesine gore ise film; “devlet düşmanlarının iç yüzünün ortaya çıkarmayı amaçlıyor”. Filmin yönetmenliğini Celal Çimen üstlenirken, kadroda Orhan Kılıç, Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Cem Kurtoğlu, Remzi Evren ve Hakan Ural şeklinde mühim adlar yer alıyor. Yerli Film Cehennemi her zaman sizin yanınızda!

Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor Filmi Nerede Çekilmiştir?

Çekim Yerleri: İstanbul ve civarında çekildiği bilinmektedir. Prodüksiyon Şirketi: Parantez Yapim olarak tescillenmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
yakup, 4 gün önce
berbat ötesi
Volkan, 5 gün önce
Film girişinde oynatılan 5 saniye sonra geç dediğimiz reklam VS görüntü, film izlediğimiz an sesi geliyor arka plan dan bunu düzeltin.
Doğan, 6 gün önce
Hüngür hüngür ağladım ya bu nedir ya böyle bi film olamaz amk hafızam silinse keşke tekrar izlesem...
Kamile Demirer, 6 gün önce
Acayip güzel bir film bayıldım arada hakaret küfür olsada oturmuş mükemmel ❤❤❤
izleyen, 6 gün önce
beklentinin çok çok çok altında, maalesef, bu kadrodan çok daha iyisini bekliyorduk